سکس در تبریز. تصاویری از شهر تبریز 2019-02-03

سکس در تبریز Rating: 9,7/10 1913 reviews

کلیپ های ارسالی حسین کیرکلفت از سکس با همسرش زهرا (تبریز)

سکس در تبریز

من هم آبهایی را كه از كناره های كوسش بیرون میریخت با انگشت جمع میكردم و باز زبانم آنها را می لیسیدم و می خوردم. مستانه گفت كه میخواد با شوهرش روز چهارشنبه عصر بیان تهران حدود 12 شب میرسن خونمون وتا شنبه عصر هم میمونند. بعد خیلی سكسی وآرام شورتش را درآورد وبا انگشت شروع كرد به نوازش چوچوله كوسش وخیسی انگشتش نشان میداد كه كوسش حسابی خیس وتره و بدجوری حشری شده. بهرحال اون روز نشسته بودم كه ناگهان تلفن زنگ زد وگوشی روبرداشتم دیدم مستانه ست. من هم مثل ندید بدیدها سریع گفتم چرا كه نه عزیزم بدجوری هم میخوام اصلا اجازه میدی سوراخ كونتو كامل لیس بزنم و زبونمو توش بكنم ؟ مستانه هم با ناله گفت آره خواهش میكنم تور رو خدا اینكارو بكن دارم میمیرم. نوك بینی ام را هم گاهی وارد كوسش میكردم تا كمی زبانم استراحت كنه وبعد دوباره تمامی كوس وچوچوله مستانه را با تمام وجود وارد دهانم میكردم وآنچنان ساك می زدم كه مستانه ناله میكرد كه دیوونم كردی عزیزم تموم كردی كوسمو. هر دو دیوانه ومست از بدن هم آماده بودیم تا خودمان را در هم گره بزنیم و به اوج ونهایت این لذت وصف نشدنی برسیم.

Next

داستان سکس با مستانه (خواهرزن)

سکس در تبریز

دختره صورتشو گرفته وقتی کوس میده لینک دانلود این کلیپ زیبا: دختره لخت بوده و داره لباس میپوشه که دوست پسرش ازش فیلم میگیره و مگه: میخواستی به هدفت برسی که رسیدی لینک دانلود این کلیپ زیبا: كس ناز خودشو لخت میكنه و ممه و كوس و كونشو نشون میده لینک دانلود این کلیپ زیبا: دست دختره رو بسته و دخترم براش ساک میزنه لینک دانلود این کلیپ زیبا: مرده زنه رو حسابی میمالونه! خیلی داره حال میده فدای اون كیر كلفتت ؛ تا ته كیرتو بكن تو؛ كونمو پاره كن؛ به كونم حال بده و. مستانه خیلی اندامش درشت تر و زیباتر شده بود وآرایش نسبتا غلیظی هم كرده بود. دیگری می گوید دو مرد به. من عاشق زنم هستم و با او بودن را دوست دارم. حالا دیگه نوبت اون لحظه رویایی و فراموش نشدنی رسیده بود.

Next

داستان سکس با مستانه (خواهرزن)

سکس در تبریز

خلاصه احوالپرسی گرمی كردیم ومن آنها را به سمت اتاق راهنمایی كردم. من بدن مستانه را با یه شامپوبدن شستم ونوازش كردم وموهای قشنگشو زیر دوش به آرامی شانه زدم بطوریكه از پشت بدنمو به پشت مستانه چسبونده بودم وكیرم دقیقا افتاده بود توی درز كون مستانه وبعضی وقتها هم پستوناشو با دستام می چلوندم بدن هردومون كفی بود ولیز شده بود وبغل كردن توی این حالت لطف دیگه ای داشت و روی همدیگه سر میخوردیم. مستانه رفت تو اتاق دیگه كه لباس عوض كنه وهمسر من سمیرا نیز از قبل یه لباس راحت وتقریبا نیمه باز پوشیده بود بطوری كه قسمت زیادی از سینه هاش براحتی از كنا ر زیربغلش معلوم بود و شلوار تنگی كه تمام اعضای پایین تنه اش را مشخص میكرد. پلیس هم هیچ کمکی نکرد. میدونید كه هوای تهران تو این فصل روزهاتقریبانیمه سرد اما عصرهاوشب استخون سوزه ومعمولا بساط پتو ولحاف توی این فصل رونق زیادی داره واتفاقات زیادی هم زیرا اون رخ میده. حتی یه لحظه فكر به این مسئله هم مرا از خود بیخود میكردو به همین خاطر در همون حالتی كه من روی بدن مستانه درازكش بودم به چشمان سیاه وقشنگش خیره شدم لبم را به صورتش نزدیك كردم و با احساس هر چه تمامتر گفتم مستانه جان دوستت دارم؛ دوست دارم بهت بگم كه عاشقتم؛ عزیز قشنگم و مستانه هم با صدای ناز وعاشقانه اش كه با شهوت همراه بود جواب داد منم عاشقتم دوستت دارم می خوام امشب عاشقت باشم.

Next

داستان سکس با مستانه (خواهرزن)

سکس در تبریز

من هم همزمان شروع به نوازش رانهای گرم و ترد مستانه كردم اما مثل اینكه لبهای تشنه ما سیر بشو نبود و هر دوی ما دیوانه عشقبازی هم شده بودیم. این3 ثانیه یه دنیا برایم لذت داشت ودیوانه ام كرد ولی اصلا به روی هم نیاوردیم. ولی چون فاصله تا هال زیاد بود ودرب راهم بسته بودم ومیدونستم كه خواب اونهاهم سنگینه با خیال راحت به سكس مشغول بودیم. اما اون آخری كه اسمش مستانه است با من خیلی رابطه اش خوبه. ساك زدن مستانه هم در حمام وزیر دوش فوق العاده بی نظیر بود طوری كه نفسم به شماره افتاد و كیرم را كه نیمه راست بود كاملا بیدار كرد وبه وسوسه انداخت. تنی به کمکم اومد و دراز کشید زیر شکم لرا و شروع کرد به لیسیدن کسش.

Next

بالاترین: فاحشه خانه قدیمی تبریز

سکس در تبریز

مستانه هم دستاش بیكار نبود وپشتم را با نوك انگشتانش نوازش میكرد وگاهی هم محكم می فشرد وكیرم را كه حالا كلفت كلفت شده بود توی دستش میگرفت ومی مالید. به الهه گفتم سریع لباستو بپوش میخوام کیف کنم. شوهرش سعید هم كلی تیپ زده بود. طوری همدیگرو بغل كرده بودیم كه فكر میكنم هیچ احدی نمی تونست اون لحظه بدنهای لخت وگرم ما رو ازهم جداكنه وكاملا درهم گره خورده بودیم. در جا خشكش زد ومبهوت ماند.

Next

بالاترین: فاحشه خانه قدیمی تبریز

سکس در تبریز

بگفته ی مسئولین امر؛ تصمیم بر آنست که مسابقات امسال كمی متفاوت تر! بنظر من اون تی شرت دوبنده به یه مینی سوتین بیشتر شباهت داشت تا به یك تاپ و اونقدر هم باریك رویپستونهای مستانه رو پوشونده بود كه هر چند باری كه مستانه رو كاناپه تكون میخورد حین صحبت كردن؛ لیز می خورد وپایین می امد وتا سر نوك پستونش ولو میشد. كمی كه یه انگشتی با كون مستانه ور رفتم اینكارو دو انگشتی شروع كردم وكمی داخل سوراخ كونش فرو بردم ومستانه هم معلوم بود كه خوشش آمده وكونش را بیشتر حركت میداد تا انگشتم بیشتر توی كونش حركت كنه وبیشتر لذت ببره وكوسش هم دیگه حالا با كیر من فیت شده بود وطوری كیرمو عقب جلو میكردم تو كوسش كه با هر بار تكان كوسش بیشتر خیس میشد ومعلوم بود كه فوق العاده از این حركت نرم و متناسب كیرم لذت میبره. متاسفانه برخی از مردم ایران فکر میکنند که دخترهای تایلندی بطور قانونی به این کار مشغولند و کارت بهداشتی دارند و از هرگونه بیماری مبرا هستند. منم جواب دادم : خواهر زن زیبای من؛ من برای لبات میمیرم. وای كه چه لذتی داشت اینكار. موضوعی که روشن است تلاش برگزار کنندگان این مسابقه در جهت ترویج فرهنگ بی بند و باری در بین دختران جوان و نوجوان آذربایجان و از بین بردن پرده شرم و حیا در بین مردم مسلمان این کشور است، توطئه ای که رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای غربی چندین سال است با هدف اسلام ستیزی در دستور کار خود قرار داده اند و به این منظور بودجه های میلیاردی تخصیص داده و چندین شبکه تلویزیونی مستهجن را راه اندازی نموده اند. سینه های مستانه سفت ونوك آنها برجسته شده بود وبا هر مكیدن من از سرسینه هایش ناله شهوت آمیزی از گلوی او خارج میشد وتمام بدنش به حركت آمده بود واز لذت به خود می پیچید.

Next

تجاوز گروهی به دختران در تبریز

سکس در تبریز

چندی پیش یکی از شرکت کنندگان در مرحله انتخابی زیباترین دختر عریان آذربایجان در گفتگو با رسانه ها از فساد گسترده مجریان برگزاری کننده این مسابقه خبر داد و گفت: مسئولین برگزاری کننده این مسابقات از وی 40 هزار مانات رشوه گرفته بودند که وی را بعنوان زیباترین دختر عریان آذربایجان انتخاب کنند ولی گویا حاکمیت آذربایجان با پرداخت چندین برابر این مبلغ به برگزار کنندگان مسابقه از ایشان خواسته بودند برای ترویج فرهنگ بی بند و باری در بین دختران نوجوان دختر کم سن و سالتری را برگزینند. آموزش مسایل جنسی ,فیلم سوپر ایرانی تا بحال عاشق شده اید؟ احساس کرده اید که خوشبخت ترین و شاد ترین انسان روی زمین و تنها عاشق واقعی دنیا هستید؟ هیجان جسمی و روحی عشق فراموش شدنی نیست. اول ساک میزنه بعد کس میده. رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی اضافه كرد: پس از مرگ جوان 32 ساله، دستور قضایی در این ارتباط صادر و پرونده به پلیس آگاهی تبریز ارسال شد. قبلا تو تبریز بودیم ولی بخاطر بالا بودن قیمت مسكن و مشكل كاری من اومدیم تهران تا هم بتونیم آب وهوایی عوض كنیم وهم از دست مشكلات كاری ام در تبریز یه نفس راحت بكشیم. البته همانطور كه گفتم نه بطور مستقیم بلكه به صورت تبادل نظر- داستان واینكه شوهرش چه مدلی با اون حال میكنه واز این دست حرفها. از زیر گردن مستانه شروع كردم وبه طرف پستانهایش رفتم وخیلی نرم شروع كردم به خوردن آنها.

Next

کلیپ های ارسالی حسین کیرکلفت از سکس با همسرش زهرا (تبریز)

سکس در تبریز

او هنوز هم زیبا است اما من احتیاج دارم تا برای خودم هم وقت بگذرانم. خدایا این دیگه چه لذتی بود. از طرفی این كار باعث میشد كه مستانه با شدت بیشتری ساك بزند وحتی یكبار هم احساس كردم كیرم وارد حلقش شد و ناله ای از شدت لذت سردادم. موهای سیاهش عطر دلنشینی داشت و من مرتب بینی ام را بداخل موهایش میبردم وزبانم را داخل گوشش میكردم ولاله گوشش را با نوك زبانم نوازش میكردم. .

Next